Rize-Artvin Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri

Rize-Artvin Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri

ANASAYFA

HAKKIMIZDA

ARAÇ VE FİYATLAR

İLETİŞİMRİZE ARTVİN HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA


Kaliteli araçlar, kampanyalı ve uygun kiralama fiyatları ile;

Rize Artvin Havalimanı Araç Kiralama, 2022 yılında günlük ve operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet vermeye başladı. Kuruluşunun ilk yılında sektöre hızlı ve güçlü bir şekilde giriş yapan Rize Artvin Havalimanı Araç Kiralama; bugün sürdürülebilir ve karlı büyümesine devam ediyor.

Rize Artvin Havalimanı Araç Kiralama olarak müşterilerimize sunduğumuz araç kiralama hizmetimizi çeşitli marka ve modellerden oluşan kiralık araç parkımızı sürekli bir şekilde büyüterek, kalite, güven ve uygun fiyat üçgeninde sizlere sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı sürdürülebilir büyüme anlayışı doğrultusunda günlük kiralama sektöründe olduğu gibi operasyonel filo kiralama sektöründe de iddialı konumumuzu koruyoruz.

Rize Artvin Havalimanı Araç Kiralama, günlük kiralama sektöründe faaliyet gösterdiği yıllar içerisinde güvenilirliğin adresi olacak. "Söz verdiysek yaparız" anlayışı ile çalışanlarından müşterilerine kadar tüm değer zincirine aynı güveni tahsis etmektedir. Sadece kiralamak değil, kiralama süresince müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını kendi sorunları gibi gören çalışanları sayesinde sektörde farklılığın merkezi haline gelecektir.

En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri bir araya getirme başarısını gösteren Rize Artvin Havalimanı Araç Kiralama, kısa süre içerisinde Rize Artvin Havalimanı'nın lider günlük kiralama şirketleri arasına girmeyi hedeflemektedir.

                             
             
                             
Telefon

0535 495 15 15

  Türsab   Ulaştırma Bakanlığı   D2 Belgesi  
 

Ödeme Seçenekleri

 

Vip Porters Rize-Artvin Havalimanı Araç Kiralama Hizmetleri

Tüm Hakları Saklıdır @2022